Дизельный генератор RNG POWER 180 кВт

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизельний генератор з водяним охолодженням, надійне джерело резервного живлення. Має всепогодний шумозахисний корпус, що дозволяє встановлення під відкритим небом. Обладнаний електронною системою керування з можливістю під'єднання до АВР. З автоматичним регулюванням обертів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие вольтметра | Да |
| Режимы запуска | Электрический, Автоматический запуск, Ручной запуск |
| Датчик уровня масла | Да |
| Счетчик моточасов | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Защитный кожух | Да |
| Тип ізоляції | Н |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2900 кг |
| Гарантийный срок | 24 м |
| Степень защиты IP | 23 IP |
| Количество фаз | 3 |
| Количество цилиндров | 6 |
| Объем топливного бака | 460 |
| Состояние | Новое |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Коэффициент мощности | 0.8 cos |
| Конструкция | Стационарная |
| Тип топлива | Дизельное |
| Система охлаждения двигателя | Водяная |
| Количество оборотов вала двигателя | 1500 об/мин |
| Напряжение | 400 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 180 кВт |
| Режим работы | Непрерывный |
| Максимальная мощность | 198 кВт |
| Потребление топлива | 57.2 л/ч |
| Защита от перегрузки | Да |
| Объем масляной системы двигателя | 24 л |
| Полная мощность | 247 кВА |
| Высота | 1980 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Длина | 3900 мм |
| Ємність системи охолодження | 54 л |
| Зимовий старт | Підігрів охолоджуючої рідини |
| Автоматичне регулювання обертів двигуна | Так |
| Автоматична підзарядка акумуляторних батарей | Так |
| Рівень шуму | 72 дБа |
| Система керування | Smartgen HGM 6110 |
| Об'єм двигуна | 9.7 л |
| Тактність двигуна | Чотиритактний |
| Бренд двигуна | Baudouin (Weichai) |
| Модель двигуна | WP10D264E200 |
| Тип альтернатора | Синхронний |
| Температура навколишнього середовища | -30 + 45 |
- Цена: Цену уточняйте

